صفحه کابینت

در صفحات فینگر جوینت چوب ها در ابعاد مشخصی برش خورده و به صورت نر و ماده به هم متصل می شوند که هم تنش های داخلی چوب را کاهش داده و هم صفحه یکپارچه به ما می دهد. از جمله مهم ترین دلایل ساخت صفحه کابینت چوبی به این روش می توان به نامحدود بودن ابعاد (نسبت به چوب طبیعی یا اسلب)، کاهش هزینه (نسبت به روستیک) و نیز کاهش تنش و خمش و ابعاد صفحه اشاره کرد.

صفحه کابینت فینگر جوینت چیست؟

از آنجایی که زندگی انسان‌ها همواره با چوب و مواد طبیعی همراه بوده؛ سلامت محیط زندگی همیشه اولویت مهمی محسوب میشده. ما این صفحات را پیشنهاد می‌کنیم، زیرا بدون مواد مضر و شیمیایی ساخته شده است. یعنی شما می‌توانید با خیال راحت مواد غذایی را روی آن بگذارید. با اطمینان به این موضوع که هیچ گونه مواد مضر از این صفحه به مواد غذایی شما برخورد نمی‌کند.

مزایای صفحه کابینت تمام چوب

همانطور که می دانید بسیاری از افراد علاقه مند هستند که دکوراسیون منزل یا محل کار آن ها چوبی باشد. زیرا زندگی و کار در یک محیط چوبی می تواند بسیار روح بخش و آرامبخش باشد.

از دیگر مواردی که باعث می شود که صفحات کابینت تمام چوب بسیار پرطرفدار باشند، می توان به ضد زنگ بودن آن ها اشاره کرد. زمانی که شما در ساخت لوازم خود از صفحات کابینت چوبی استفاده کنید، می توانید نسبت به عدم بروز زنگ در آن اطمینان حاصل کنید. زیرا بسیاری از صفحات فلزی به مرور زمان و در معرض رطوبت دچار زنگ زدگی می شوند. به همین جهت می توان صفحات چوبی را جایگزین صفحات فلزی کرد.

از دیگر نکات قابل توجه در رابطه با صفحات چوبی می توان به عدم بروز خش یا فرورفتگی در این محصولات اشاره کرد. زمانی که شما در ساخت وسایل خود از این صفحات استفاده کنید، باید بدانید که برخلاف بسیاری از صفحات همچون صفحات فلزی، این صفحات چوبی دچار هیچ گونه فرورفتگی و خط و خش نمی شوند. زیرا چوب نسبت به فلز در برابر هرگونه ضربه مقاومتر بوده و دچار آسیب های احتمالی نخواهد شد. به همین جهت استفاده از این صفحات بسیار مقرون به صرفه است.